‘’GEMINI IT’’ SIA

Mēs esam ‘’GEMINI IT’’! Esam mežsaimniecības uzņēmums ar 20 gadu pieredzi mežsaimniecības jomā, kas nodarbojas ar plašu mežsaimniecības nozaru pakalpojumu klāstu, sākot ar meža apsaimniekošanu, inventarizāciju, dastošanu, beidzot ar apaļkoku realizāciju, cirsmu, mežu iegādi un loģistiku. ‘’Gemini IT’’ ir vieta, kur satiekas pieredzes bagāti savas jomas speciālisti ar jaunākās paaudzes mežsaimniecības tehnoloģijām, kopā radot vienotas vērtības, sniedzot Mūsu klientiem labāko piedāvājuma klāstu, uzņemoties rūpes par klientu vēlmēm un vajadzībām. Ar aizrautību darām vairāk, nekā cerēts, raugāmies tālāk, nekā plānots, mācāmies cītīgāk, nekā gaidīts, nopietni attiecoties kā pret sevi, tā pret klientu, un ne mazāk svarīgi, pret mūsu zaļo Latvijas Dabu.
Uzkrātās zināšanas ir Mūsu ceļš pretī klientam! Sniedzam konsultācijas par mežizstrādi, ar transportēšanu saistītiem jautājumiem, un citiem Jums interesējošiem jautājumiem.
Vēlies būt zinošs par savu īpašumu? – Nevilcinies, bet sazinies ar mūsu jomas speciālistiem.

Iedrošinājums – Gūsti vērtību nākotnei!
Atbildība – Cieņpilna un godīga attieksme!
Aizrautība – Vienmēr darīt vairāk un labāk!
Zināšanas – Uzņemt, krāt un dalīties!
Ja esi gatavs uzticēt savu mežu mums jau šodien, mēs parūpēsimies par to, lai tavs mežs nestu peļņu jau rīt!
apaļkoki

Esam Atbildīgi, Esam Uzticami, Esam Profesionāli

Esam Atbildīgi – Pateicoties motivācijai un neierastam domāšanas stilam, pārzinot mūsu nozares un fokusējoties uz darba procesu, spējam veiksmīgi nodrošināt teicamu servisu.

Esam Uzticami – Pateicoties ilgtermiņa pieredzei un augsta līmeņa zināšanām, sniedzot gan konsultatīvu informāciju, gan kvalitatīvus pakalpojumus, uzlabojam klientu un meža dzīves kvalitāti nākotnē.

Esam Profesionāli – Pateicoties laika gaitā gūtajām zināšanām un pieredzei, specializējoties mežsaimniecības jomā, mūsu misija ir sniegt izcilus rezultātus kā šodien, tā arī nākotnē.